Software House Briisk – Case Study

Software House UI/UX Design Web development Wordpress

Dwukrotny wzrost zapytań ofertowych i konwersji dzięki ułatwionemu zarządzaniu stroną oraz modułowej budowie mechanizmów angażowania użytkownika.

Zapytania ofertowe Wzrost o 120%
Konwersja Wzrost o 100%
Zakres prac Dedykowany projekt interfejsu Kodowanie HTML/CSS Wdrożenie na Wordpress
Software House Briisk – Case Study

Wyzwanie

Kluczowym problemem, który doskwierał Software House’owi – Briisk było to, że ich ówczesna strona internetowa była bardzo trudna w zarządzaniu, a jej rozwój zależny był od programistów.

Była wykonana w technologiach, które firma stosowała we własnych specjalistycznych wdrożeniach, co powodowało, że każda zmiana wymagała interwencji developerów, którzy byli zajęci wdrożeniami klienckimi, a odciąganie programistów od wdrożeń dla klientów, to strata pieniędzy.

Celem było zaprojektowanie nowej strony www, która dzięki modułowej budowie oraz zastosowaniu WordPressa mogła być w prosty sposób obsługiwana przez nietechniczne osoby z działu marketingu. Miała ona umożliwić im wykorzystywanie różnych umiejscowień Call to Action oraz innych mechanizmów zaangażowania użytkownika od e-book’ów na newsletterach kończąc, a nawet tworzenie tematycznych Landing Page pod konkretny typ oferowanej usługi.

 

Software House Briisk – Case Study_screen_1
Software House Briisk – Case Study_screen_2
Software House Briisk – Case Study_screen_3
Software House Briisk – Case Study_screen_1 Software House Briisk – Case Study_screen_2 Software House Briisk – Case Study_screen_3
Software House Briisk – Case Study_screen_4

Podejście

Pracę z Briisk rozpoczęliśmy od warsztatów, podczas których powstał pierwszy szkic strony. Zdecydowaliśmy się na podejście, w którym najpierw powstaje wersja MVP (czyli zawierająca tylko najważniejsze funkcjonalności i podstrony), a następnie dobudowujemy kolejne części strony. W ten sposób nasz klient mógł opublikować nową odsłonę strony znacznie szybciej i dopasować jej rozwój do bieżących potrzeb.

W ramach prac nad MVP nowej strony Briisk powstały:

 • Spis wymagań dotyczących m.in. wartości Briisk, przekazu strony, charakteru komunikacji, zawartości podstawowych podstron itp.
 • Moodboard, czyli przegląd ciekawych projektów i inspiracji
 • Trzy wersje designu strony głównej, na podstawie której powstał ostateczny charakter całego projektu
 • Po uruchomieniu wersji podstawowej, zabraliśmy się za projektowanie kolejnych podstron oraz modułów CTA (call-to-action), które klient mógł dowolnie dostosować za pomocą CMS.

Joanna Chmiel

Managing Partner, Briisk

Strona internetowa software house Briisk

Zapytania ofertowe i konwersje na stronie wzrosły aż dwukrotnie!

Nasz dział marketingu jest w stanie samodzielnie edytować stronę internetową bez udziału naszych programistów, a nasi klienci byli pod dużym wrażeniem zmian, które wdrożyliśmy podczas współpracy z Wise People.

web
Web

Spodobał Ci się projekt?

Pogadajmy! Umów się na krótką bezpłatną konsultację, a nasz ekspert odpowie w ciągu 24h. Kliknij na poniższy przycisk lub napisz bezpośrednio na: hello@itiswise.com

Rezultaty dla strony Briisk

Lekka i funkcjonalna strona firmowa w wersji webowej i mobilnej – oparta na WordPress, z dedykowanym kreatorem podstron.

 • Szybkość ładowania strony na desktop rośnie z 48 do 90+ według Google Speed Insight
 • Elastyczne szablony podstron case studies oraz services pozwalają na swobodne włączanie/wyłączanie sekcji na stronie
 • Kreator pozwala na ustawienie dowolnej kolejności sekcji, co ułatwia testowanie skuteczności różnych wersji podstron
 • Podstrony mogą przyjąć formę landing page, co pozwala marketingowi na prowadzenie kampanii reklamowych bezpośrednio na stronie firmowej bez konieczności ingerencji programisty
 • Zaprojektowane moduły CTA umożliwiają pobranie e-booka, zapis na newsletter czy webinar oraz inne formy angażowania użytkownika
 • Artykuły na blogu można grupować nie tylko według kategorii, ale również zgodnie z mechanizmem klastrów tematycznych polecanym przez Hubspot
 • Wykorzystanie platformy WordPress umożliwia błyskawiczną integrację z narzędziem SEO oraz z CRM klienta

Skontaktuj się

Masz pomysł?

Porozmawiajmy! Umów się na 1h bezpłatną konsultację, a razem poszukamy "mądrego" rozwiązania.

Umów się

Wise People sp. z o.o.

Adres
al. Powstańców Wielkopolskich 26
85-090 Bydgoszcz, Polska